Co powoduje elektryczne Hamulce przyczepy do Lock Up po nałożeniu

5) Złamane klocek hamulcowy.

Gdy hamulce się z powodu problemów kontrolera. to na ogół oba koła, które blokuje się. Spróbuj zmniejszyć napięcie hamowania poprzez regulację pokrętła na kontrolerze, adidas lite racer aby sprawdzić, czy problem zniknie. Większość kontrolerów muszą być ręcznie dostosowane do pracy w pełnym zakresie, gdy ładunek jest usuwany z przyczepą.

Najprostszym sposobem sprawdzenia kontrolera, który uległ awarii i nie może być właściwie dobrany jest próba przyczepę na innym pojazdem holowniczym. Jeśli hamulce nie blokują się, adidas sklep internetowy gdy holowany z innym pojazdem, należy wymienić sterownik hamulca w pierwszym pojazdem holowniczym.

Jeśli problem jest tylko w jednym kole, gniazdo przyczepy i zdjąć koło i hamulec bębnowy. Sprawdź smaru na szczęki hamulcowe lub połamanych kawałków klocka hamulcowego lub wiosną, adidas polska które mogą powodować mechaniczne zablokowaniu. Jeśli tłuszcz zostanie znaleziony, wymienić uszczelkę smarem. Jeżeli klocki hamulcowe lub sprężyny są uszkodzone lub nadmiernie zużyte, adidas originals buty wymiana po obu stronach przyczepy zlecone.

Jeżeli żaden inny problem został znaleziony, hamulce przyczepy elektryczny może być blokowania się z powodu niewłaściwej regulacji hamulców. Spróbuj wyregulować hamulce w celu wyeliminowania problemu blokowania.

Comments for this post are closed.