7 rzeczy wiedzieć przed pierwszą klasą uczelni

był to również prawdziwe w liceum, adidas sklep internetowy ale to niesie nieco większą wagę w college’u. Jesteś nowy do kampusu i prawdopodobnie nie mają pojęcia, jak się poruszać, więc zaplanować dodatkowe 20 30 minut dla każdego bezcelowej wędrówki, które mogą wystąpić przed złożeniem go w klasie.

ta daje również trochę czasu jest określenie pokoju, lądować dobre miejsce i uzyskać dostęp do materiałów ze sobą, dzięki czemu są w pełni przygotowane i nie rozprasza podczas uruchamiania klasy.

2. Nie może być praca domowa powodu.

Nie bądź tym, który pobiera zaskoczeni, kiedy profesor wskakuje do dyskusji na temat przypisany czytanie wam nie zrobił wiem Czy przypisane. To jest wspólne dla profesorów uczelni oczekiwać, adidas neo aby mieć zadanie zakończone w pierwszym dniu zajęć, ponieważ często lubią, aby uzyskać prawo do materiału.

te zadania ‘pre Pierwszy dzień’ są zazwyczaj udzielane za pośrednictwem poczty elektronicznej, zamieszczonych w Internecie lub wydrukowany na program nauczania, tak trzymać Lookout.

3. Doprowadzić laptopa czy można go obsługiwać.

Podczas korzystania z komputera przenośnego w klasie często jest mile widziana w liceum, to nie jest tak tabu w college’u w rzeczywistości, wielu profesorów zachęcić go. Korzystanie z laptopa to szybki i prosty sposób na tworzenie notatek, nadążyć za PowerPoint slajdów i patrzeć kluczowych informacji do dyskusji.

Jednak ważne jest, aby nie nadużywać tego przewijając kanale Facebooku trakcie zajęć. Jeśli wiesz, że nie posiadają niezbędną samodyscypliny, zostawić laptopa w domu.

powiązanymi: Wielki College bufet: Jak wybrać pierwsze kursy semestralne

powiązanymi: 5 pytań zapytać profesora, w godzinach pracy

4. Trzymaj się z profesorem.

Zwłaszcza w większych klasach, nauczyciele nie mają czasu, aby zatrzymać w połowie wykładu lub w połowie dyskusji po prostu upewnij się, że dogonił. Może być używany do bardziej odprężającej atmosferze, gdzie nauczyciele są w stanie poświęcić więcej czasu na wyjaśnianie pojęć, ale na studiach, mają swój własny plan co do pokrycia tego dnia i będzie trzymać się go.

Bądź gotowy, aby zwrócić szczególną uwagę i zanotować wszystko, co może potrzeba wyjaśnienia.

5. Bądź przygotowany, aby faktycznie pracują.

W liceum, pierwszy dzień zajęć zwykle oznaczało kilka gier lodołamacz i przechodząc nad nauczania klasy. Chociaż te dwie rzeczy mogą nadal występować w pierwszym dniu zajęć uniwersyteckich, będą pędził przez w celu rozpoczęcia wspomnianą pracę, więc być pewny, że Twój sposób myślenia akademickiego gotowy.

Pokaż się ze wszystkimi materiałami, które trzeba by być produktywnym.

6. mieć otwarty umysł na temat swoich kolegów.

To może pomóc ogromnie, jeśli chodzi o sukces w toku. Nie zamknął się ewentualnych połączeń społecznych w klasie, tylko dlatego, że jesteś zadowolony z dormmates lub kumpli orientacji już spełnione. Te rówieśników może stanowić wielką grupę analityczną i być po prostu rodzajem szybkiego wsparcia trzeba, gdy zadanie nie ma sensu jedną noc.

Nigdy nie lekceważ możliwość silnych kolegów, aby doświadczenie klasy łatwiejsze. Można bez wątpienia zgubić się w trakcie studiów, gdy jesteś całkowicie na własną rękę.

7. Uruchom notatek natychmiast.

Pierwszy dzień jakiejkolwiek klasy college’u jest wypełniona cennych informacji. Profesorowie mogą wyjaśnić, adidas superstar co ich metoda nauczania jest podobny, jak najlepiej się z nimi skontaktować z pytaniami i jakie możliwości oferują one dla dodatkowego kredytu. Te fragmenty informacji mogą być jednymi z najważniejszych czynników w kolejnych w klasie konkretnego profesora.

Pamiętaj, że decyduje się podkreślić tę informację w pierwszym dniu z powodów, więc trochę czasu, aby zrozumieć, kim są jako ludzie i jak należy podchodzić do klasy. To sprawi, że istotny wpływ na swoje doświadczenie, i prawdopodobnie, ostateczną ocenę.

Comments for this post are closed.