Mamusiu Blogger szantażuje Crocs Marketer
blogerzy
Mommy są złymi szantażystów, którzy muszą zostać zatrzymane przez FTC! Taka jest konkluzja zabawny kawałek w Forbes riffy się wiadomość, że FTC rozważa regulujących blogi dla sponsoringu lub innych zapłaconych odsetek, tak jak zwykłe reklamodawców.

Rzecz opowiada także historię George’a Smitha, specjalista social media dla Crocs, z otworem, przylegający y adidas buty, które są bardziej niż polaryzacyjny prof Henry Louis Gates.

Smith wziął udział w szczycie BlogHer, gdzie, adidas sklep internetowy jak mówi, był przedmiotem próby szantażu blogger mama którzy chcieli bezpłatną parę Crocs. Smith został dając im daleko do blogerów wcześniej w konferencji, ale nie każdy ma parę. Więc kobieta powiedziała:

‘Wiesz, jeśli nie da mi buty mogłem całkowicie napisać coś złego o was na moim blogu.’

‘Słucham?’ Poprosiłem nadzieję, że śmiać się, czy dać mi jakieś wskazówki, że była po prostu żartów. Nie .
‘To tylko parę butów. Jest to o wiele łatwiejsze, aby dać je do mnie niż do czynienia z ujemnym prasie mogę zrobić.’

Po usłyszeniu, że zacznę się śmiać.

‘mogę odebrać telefon tutaj i dostać w kontakcie z tak wielu ludzi i powiedzieć im, co się stało, że chcesz być boi się przebywać w pobliżu komputera, nie mówiąc już o próbę ponownie blogu.’

BNet był pierwszym z dowolnego nośnika zgłosić opinię FTC, już w listopadzie 2008 roku próba szantażu BlogHer trochę zapaliła się w internecie. PaidContent jest teraz dzwoni blogerów mommy ‘Diabeł’.

myśl: witamy w świecie rzeczywistym, matek, którzy piszą blogi! Wy mieli łatwo aż do teraz. Pierwsze J ciągnąć ogłoszenie Motrin, że sugerowany w najpiękniejszych możliwych warunkach! że niektórzy z was byli zbyt trendy dla własnego dobra kołysały was do fałszywego poczucia własnej mocy. A teraz FTC, wraz z nie mamuśkoblogów blogerów takich jak Smith, adidas zx 750 będą dokładniej kontrolowania y’all trochę.

Comments for this post are closed.