Jak podróżować światło do Indii

Plecak to klasyczna torba do lekkiego podróży w Indiach. Tylko z jednego worka do wykonania, będzie dużo łatwiej poruszać się Indiom połamanych chodników i ulic, a także w celu uniknięcia niechcianych usług naganiaczy, tragarzy i oszustów. Jeśli wziąć mniej ze sobą na wycieczkę, to pozostawia nam dodatkową pojemność przynieść pamiątki i prezenty do domu.

przedmioty trzeba będzie 1 parę zamkniętych baletkach / sandals1 parę lekkich koszul klapki flops3 i par socks2 par underwear2 par spodni / shortsPaperback booksPocket aparatu cyfrowego o dużej pojemności dysku flash

Krok 1Get plecak lub torbę podróżną i ograniczyć się do niego. Nakłada to ścisły limit miejsca na ciebie i pozwala uniknąć dodatkowych opłat za bagaż. Oni również są łatwiejsze w obsłudze niż odsunie torby na Indie nierównych ulicach.

Krok 2Pack jedną parę zamkniętych baletkach i tania Para klapki. adidas buty powinny być wytrzymałe, ale lekkie, dzięki czemu adidas buty damskie do chodzenia, krzyż trenerów i Keen sandały idealne. Te klapki są w łazienkę z prysznicem. Według Ricka Steves, należy również zmniejszyć swoją wagę ‘wnosząc mniej [odzież] i mycie częściej.’

Krok 4Bundle owinąć ubrania zamiast składania i ich układania.

Krok 5Wear dodatkowe ubrania na płaszczyźnie. Jeśli zamierzasz wędrówki w indyjskich Himalajów, nosić sweter, buty, długi rękawem T i trekking płaszcz. Andrews mówi, że zawsze nosi cztery warstwy na powierzchni.

Krok 6Bring tylko te elementy można nabyć w Indiach lub nie koniecznie musisz w pierwszym dniu. Jeśli trzeba golić tuż po przyjeździe, to zrobić z mydłem i ciepłą wodą i pozostawić puszki krem ​​do golenia w domu.

Krok 7Make przedmiotów wielo zadaniowe. Na przykład można użyć lekkiego lnianą chustę jako poduszkę podróży, chusteczką i maski do oddychania dla zanieczyszczonego powietrza z ulic wielkich miast Indii.

Krok 8Pack rynek masowy, lotnisko wielkości wydrukowanej i czasopism, materiały do ​​czytania. Podróż do Indii światło ma czasu przynieść mocny oprawę zszywaną.

Krok 9Pack cyfrowy aparat fotograficzny i pozostawić duży aparat w domu, chyba że poważny fotografa. Doprowadzić akumulatory i największą pamięć flash pojemność można uzyskać.

Tip Plan dobra odzież jest ograniczyć się do trzech wierzchołków, trzy pary skarpet i dwóch wszystkiego innego. Skarpety i topy chłonąć więcej potu i brudu, więc trzeba ich więcej. Mając trzy pary skarpetek i trzy wierzchołki oznacza nosisz jeden zestaw, mają inny zestaw myte i suszenia, a trzeci zestaw w rezerwie. Jego prace pojawiały się w różnych publikacjach internetowych, w tym czarnym stole, Proboxing Wentylatory i innych. Posiada tytuł Master of Arts w sprawach międzynarodowych z Uniwersytetu Amerykańskiego.

Zaproponuj korekcją Artykuł

Więcej artykułów Indie turystyka Porady Szczepienia wymagane dla Międzynarodowego Podróży do Indii Jak wziąć pieniądze do Indii Customs wiedzieć podczas podróży do Indii Packing List do podróży w Indiach Jak podróżować do Indii z dziećmi porady art sukni w Indiach dla turystów podróżujących Trójkąt Indii w co się ubrać w Indiach jako żeński turystyczne Odzież podjąć się misji podróży do Indii Jak wymienić pieniądze w Indiach Jak podróżowania w Indiach przez Bus Proper Travel Etykieta w Indiach Etykieta biznesowa dla kobiet wyjeżdżających za granicę, adidas neo opinie jak iść do Nepal Od Indiach Jak pack na wycieczkę do Las Vegas Sprawdź swoją wiedzę Szczęśliwy Camper: test Your Outdoors Wiedza Możesz przekazać do właściwego Brit? Słynne zabytki: Test IQ Cruisin ‘wzdłuż PCH: Przetestuj swoją wiedzę

Comments for this post are closed.